o firmie

5marek
258odbiorców
35krajow

referencje

GediminasLitwa

Photo

Jestem mile zaskoczony jakością produktów oferowanych przez Eurosystem Polska. W połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, umożliwiają niezwykle prostą i efektywną pracę nad nawet bardzo złożonymi systemami dachowymi. Ogromnie cenię innowacyjność i praktycyzm zespołu Eurosystem Polska - to daje stabilny fundament pod przyszłą, owocną współpracę.

Kira Ukraina

Photo

Nasza firma współpracuje z Eurosystem Polska już 6 lat. Wspaniali partnerzy. Dobrzy menedżerowie, płynna logistyka. Osobno chciałabym podkreślić produkcję, która jest oferowana na rynku ukraińskim. Membrany i folie dachowe o bardzo wysokiej jakości. Akcesoria dla dachówki także nie ustępują swoim odpowiednikom na rynku. Planujemy kontynuować współpracę z Eurosystem Polska.

 

MariuszPolska

Photo

Z firmą Eurosystem Polska współpracujemy już od wielu lat, ponieważ produkty, które oferują są dobrej, sprawdzonej jakości, a ich asortyment ciągle się zwiększa.

Ogromnym atutem firmy jest wykwalifikowany i doświadczony zespół. Ich profesjonalne podejście i zaangażowanie do pracy ma bardzo duży wpływ na rozwój naszej firmy. Nieraz się przekonałem, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.

nasze wartości

odpowiedzielność

Jesteśmy odpowiedzialni za lojalne i rzetelne doradztwo i dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, za zadania jakie realizujemy, a przede wszystkim za ludzi, z którymi pracujemy

PARTNERSTWO

Dotrzymujemy zobowiązań, szczególnie troszczymy się o ludzi, którzy obdarzają zaufaniem nas i nasze produkty. W naszych działaniach jesteśmy konsekwentni, utożsamiamy się z tym, co robimy, dlatego jesteśmy wiarygodni.

jakość i rozwój

Stawiamy na innowacje. Zadania, których się podejmujemy są dla nas wyzwaniem, dziękic zemu nieustannie się rozwijamy. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju, a zyski inwestujemy w nowoczesne technologie.

misja

Proste rozwiązaniadla złożonych problemów

Naszą misją jest produkowanie i dostarczanie na rynki świata najwyższej jakości produkty stanowiące uzupełnienie systemu dachowego w dachach skośnych i płaskich. Jako firma innowacyjna nieustannie poszukujemy nowych produktów i nowatorskich rozwiązań.

Szukamy prostych rozwiązań do złożonych problemów. Słowa kluczowe w naszej działalności to innowacja, jakość, partnerstwo, uczciwość i rzetelność biznesowa.

Misja

Wysoka jakośćstabilny rozwój

Stosujemy surowce wysokiej i stałej jakości dzięki czemu nasze produkty sprawdzają się w każdych warunkach. Jesteśmy nowatorscy i dążymy do tego, dostarczane przez nas towary charakteryzowały się dobrą europejską jakością i posiadały odpowiednie certyfikaty.

Dzięki rzetelności biznesowej i wysokiemu poziomowi obsługi zdobywamy na rynku europejskim zauważalną pozycję.

Misja

strategia

producenci

W ramach programu YOUR BRAND proponujemy producentom pokryć dachowych przygotowanie produktów znakowanych według ich wymagań, które uzupełniają ich rozwiązania systemowe. Zapewniamy najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami i gwarancją oraz regularne dostawy wynikające z umów handlowych

rynki

Spełniamy rolę centrali dla działalności operacyjnej prowadzonej przez naszych partnerów w takich krajach jak: Rosja, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Austria, Belgia, Holandia, Niemcy. Nasze zadanie to obsługa rynków na różnych kontynentach oraz proponowanie i popularyzowanie najlepszych rozwiązań z zakresu systemów dachowych.

dystrybutorzy

Dla niezależnych dystrybutorów i operatorów rynkowych oferujemy produkty pod markami Eurovent, Supernova, Topdach, Dachmaster, Terrafond. Dzięki sprecyzowanej strategii cenowej i dystrybucyjnej gwarantujemy naszym partnerom handlowym osiąganie wymiernych korzyści wynikających z atrakcyjnych marż handlowych.

nasze marki