produkty

Kompleksowy system membran i akcesoriów dachowych do dachów i poddaszy skośnych wentylowanych.

Produkty Eurovent powstają z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć techniki oraz surowców, dzięki czemu są produktami klasy premium w swojej kategorii. Program składa się z ponad 120 produktów do izolacji dachu i poddasza.

szczegółowe informacje

www.eurovent.de

premium

nowoczesność

najwyższa jakość

zdjęcie

To wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe i akcesoria dachowe do dachów skośnych. Supernova to grupa produktów łącząca wysokie walory techniczne i użytkowe z optymalnym kosztem nowoczesnej technologii.

Zastosowanie produktów Supernova gwarantuje długą żywotność dachu i poddasza.

szczegółowe informacje

www.supernova24.de

komfort

solidność

wytrzymałość

zdjęcie

Membrany dachowe i akcesoria dachowe stosowane do dachów skośnych wentylowanych.

Produkty Topdach powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i łączą w sobie wszystkie cechy użytkowe, które powinny posiadać nowoczesne membrany dachowe z atrakcyjną ceną.

szczegółowe informacje

www.topdach.pl

dobra cena

kompleksowość

stabilna jakość

zdjęcie

Membrany dachowe stosowane do dachów skośnych wentylowanych. Ekonomiczna linia produktów skierowana do klientów i dekarzy zorientowanych na najlepsze ceny. Produkty posiadają wszelkie walory użytkowe oraz atrakcyjną cenę. Marka posiada produkty ze wszystkich obszarów dachu skośnego co pozwala na systemowe wykonanie prac produktami tej marki.

szczegółowe informacje

www.dachmaster.de

dobra jakość

dobry serwis

dobra cena

zdjęcie

To grupa produktów do przeciwwilgociowej izolacji pionowej i poziomej budynków. Produkty Terrafond to m.in folie fundamentowe, geowłókniny, geokompozyty, które można wykorzystać do zabezpieczenia i izolacji ścian fundamentowych, izolacji poziomej budynków, stabilizacji gruntów, drenaży oraz budowy dachów zielonych i tarasów na dachach zielonych.

szczegółowe informacje

www.terrafond.com

hydroizolacja

nowoczesność

kompleksowość

zdjęcie

Jest to program skierowany do najbardziej wymagających klientów, którym oferujemy przygotowanie produktów z naszego portfolio pod ich prywatną marką. Według życzenia klienta wykonujemy na produktach indywidualne oznaczenia, nadruki, etykietowanie i opakowanie zgodnie z postawionymi wymaganiami.

Wśród klientów Your Brand znajdują się producenci pokryć dachowych, niezależni dystrybutorzy, sieci handlowe i markety budowlane, dla których przygotowujemy membrany i akcesoria dachowe.

szczegółowe informacje

office@eurosystempolska.pl

premium

prywatna marka

wysoka jakość

zdjęcie